A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kolejny żenujący spektakl tych którzy uwłaszczyli się na tym co zostało po komunie.. Czas pognać tych hipokrytów.
Masakra, bo nie widzę nikogo z gmin którymi Missan chce rządzić. Stoją za Missanem dziwni, młodzi ludzie którzy pewnie wiedzą dlaczego mówią ale nie bardzo co mówią. To już kolejny pokaz nieudolności Missana stojącego na czele subregionu, albo raczej wcisnął się sam na jego czoło, ale nikt z tych 18 gmin nie jest obecny by wysłuchać jego, Missana, marzenia senne. Należy dopasować rozkład jazdy kolei Elbląg - Gdańsk a nie wkurzać gminy które oddały by najżyźniejsze ziemie w Polsce. Czy okoliczne gminy wiedzą co bredzi Missan? Będzie taki pustostan do chwili aż ktoś rozsądny stanie na czele subregionu. Cóż szkodzi pogadać, spędzić czas na koszt podatnika, nawet dostać kobietę do towarzystwa co jest wyznacznikiem elbląskości.
@okkj - Nie oglądaj tv zarublika człowieku
@kij - Bierz połowę tego co bierzesz.
"Co do samego przystąpienia: nie wiem czy jest nam potrzebne - mówił Michał Missan. " - Tak istotną kwestię może powinno rozstrzygnąć referendum albo chociaż ankieta, a nie sam prezydent i jego świta.
"Myślę, że Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru" - Bardzo biednego obszaru należy dodać.30 lat doświadczenia pokazuje, że ten pogląd jest błędny.
@BiB - *25 lat
@Qpamięci - Polska nawet nie jest w pierwszej 10 krajów Europy pod względem spożycia alkoholu na głowę, A te dane na temat spożycia na głowę są też mocno dyskusyjne, bo w Polsce przebywa i pracuje kilka mln pracowników z zagranicy, którzy też kupują alkohol, w dodatku coraz więcej turystów przyjeżdża do Polski, którzy tutaj kupują alkohol, np. z W. Brytanii czy właśnie duże wycieczki z komunistycznej Szwecji, gdzie pełno Szwedów przyjeżdża do Polski napić się, tak samo z innych krajów skandynawskich, oni mogą zawyżać te statystyki.
@okkj - Zmienia się na gorsze. PO zadłuża Polskę maksymalnie. Niedługo powtórzy się wariant grecki i za grosze koncerny niemieckie wykupią co pozostało wartościowego w Polsce. Chyba Tusk taki dostał rozkaz lub jest takim nieudolnym gospodarzem.
Terenami, miejscowościami itd. od Elbląga do Braniewa - czterdzieści parę kilometrów zarządzają gminy - Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz dwa powiaty- elbląski i braniewski. Każdy sobie rzepkę skrobie co daje wynik. Obraz nędzy i rozpaczy. Podział administracyjny jest tak idiotyczny, że słów brak. To jest jedną z głównych przyczyn degradacji tych terenów. Nikt z tym nic nie chce zrobić. Subregiony -fajnie niech będą.