UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Myślę, że Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru" - Bardzo biednego obszaru należy dodać.30 lat doświadczenia pokazuje, że ten pogląd jest błędny.

BiB

Anuluj