UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Terenami, miejscowościami itd. od Elbląga do Braniewa - czterdzieści parę kilometrów zarządzają gminy - Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz dwa powiaty- elbląski i braniewski. Każdy sobie rzepkę skrobie co daje wynik. Obraz nędzy i rozpaczy. Podział administracyjny jest tak idiotyczny, że słów brak. To jest jedną z głównych przyczyn degradacji tych terenów. Nikt z tym nic nie chce zrobić. Subregiony -fajnie niech będą.
Czy