Wybrany wątek opinii

"Myślę, że Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru" - Bardzo biednego obszaru należy dodać.30 lat doświadczenia pokazuje, że ten pogląd jest błędny.
BiB (2025.10.03)
@BiB - *25 lat
BiB (2025.10.03)
Powrót do komentarzy