Wybrany wątek opinii
"Myślę, że Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru" - Bardzo biednego obszaru należy dodać.30 lat doświadczenia pokazuje, że ten pogląd jest błędny.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@BiB - *25 lat
Do moderacji
Odpowiedz
1
0