Wybrany wątek opinii
To się dzieje na naszych oczach. A więc my elblążanie możemy mieć satysfakcję, że nasz Elbląg z roku na rok będzie miastem na miarę naszych oczekiwań.
Do moderacji
Odpowiedz
13
9
@kij - Opanuj emocje -:)))
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@kij - Alez bełkot. Co dokładnie sie dzieje na waszych oczach? Mówisz o tym upadku miasta, upadku firm, wadliwym funkcjonowaniu takich instytucji jak komunikacja miejska, szpital, policja? Mówisz o tej ucieczce ludnosci w wieku produkcyjnym z\miasta? O braku rozwoju? Przeciez tu to sie juz za komuny wiecej dziala dobrego niz teraz. Czy wygaszone ambicje i brak jakichkolwiek oczekiwan to jest to co was lewakow zadowala?
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
@kij - Bierz połowę tego co bierzesz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3