UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Terenami, miejscowościami itd. od Elbląga do Braniewa - czterdzieści parę kilometrów zarządzają gminy - Elbląg, Tolkmicko, Frombork, Braniewo oraz dwa powiaty- elbląski i braniewski. Każdy sobie rzepkę skrobie co daje wynik. Obraz nędzy i rozpaczy. Podział administracyjny jest tak idiotyczny, że słów brak. To jest jedną z głównych przyczyn degradacji tych terenów. Nikt z tym nic nie chce zrobić. Subregiony -fajnie niech będą.

Czy

Anuluj