Wybrany wątek opinii
Facet z wami juz nikt nie chce rozmawiac. POdaj sie wreszcie do dymisji i wstydu oszczedz. Przy okazji zmus do dymisji swoja kolezanke partyjna niedolnie zarzadzajaca szpitalem. TAM DALEJ JEST JAK BYLO!
Do moderacji
Odpowiedz
18
11
@precz z PO - wyluzuj człowieku-zabierz yorka do lasu-pozbieraj śmieci-słonko przecież świeci/haha/
Do moderacji
Odpowiedz
7
11
@precz z PO - człowieku nie oglądaj ino twoich TV, czas na własny pomyślunek, nie widzisz czy nie chcesz widzieć jak się zmienia Elbląg i jak się zmienia Polska?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@okkj - Nie oglądaj tv zarublika człowieku
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@okkj - Zmienia się na gorsze. PO zadłuża Polskę maksymalnie. Niedługo powtórzy się wariant grecki i za grosze koncerny niemieckie wykupią co pozostało wartościowego w Polsce. Chyba Tusk taki dostał rozkaz lub jest takim nieudolnym gospodarzem.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0