UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@okkj - Zmienia się na gorsze. PO zadłuża Polskę maksymalnie. Niedługo powtórzy się wariant grecki i za grosze koncerny niemieckie wykupią co pozostało wartościowego w Polsce. Chyba Tusk taki dostał rozkaz lub jest takim nieudolnym gospodarzem.
bra