35
03.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
a co tam robił ten, którego nawet do sejmiku nie wybrali???
kpina (2025.10.04)

info

4  
  1
Musicie trzymać te rączki jak PISowcy, wcale to ładnie nie jest i brzydzę się pisem.
(2025.10.04)

info

2  
  0
Gadanie o tym nie jest pozbawione sensu, ale może jakieś propozycje a nie zaklęcia w stylu "Elbląg musi być centrum subregionalnym i „sam w sobie” być stolicą pewnego obszaru niż „sąsiadem” Gdańska, „na granicy” obszaru gdańskiego". Elbląg nie jest sąsiadem dużego Gdańska, sąsiedztwem są mniejsze: Malbork, Braniewo, Nowy Dwór. Geografii nie przeskoczysz. Jak chcecie pomagać średnim miastom skoro cały system sprzyja powstawaniu super-wsi bez chłopów ? Patologiczne Banino czy budowanie osiedli wśród upraw na granicach nawet małych miast to norma. W jaki sposób ma się rozwinąć taki Elbląg skoro ekonomicznie nie skleja się przebywać w tym miejscu mając 20 - 35 lat ?
Cenzor 44 (2025.10.04)

info

2  
  0
Idzie nowe, upadek rządu tuska i odwołanie samorządu w Elblągu. Będzie dobrze!
Spinelli (2025.10.05)

info

2  
  1
To są tylko pozorowane działania. Prezydent Missan nie ma żadnego pomysłu na rozwój miasta. Miej honor i podaj się do dymisji. Z tymi władzami to tylko stagnacja i bieda.
bra (2025.10.05)

info

4  
  1