UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@okkj - Zmienia się na gorsze. PO zadłuża Polskę maksymalnie. Niedługo powtórzy się wariant grecki i za grosze koncerny niemieckie wykupią co pozostało wartościowego w Polsce. Chyba Tusk taki dostał rozkaz lub jest takim nieudolnym gospodarzem.

bra