74
23.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie nasze Polskie? Wiadomo że droższe, ale części tańsze i nie trzeba by ściągać z Turcji... Ale nasi rządzący tylko obcym lubią kasę nabijać, bo nasze Polskie jest nie potrzebne. Ważne że Niemcy Francja Ukraina a teraz Turcja się bogacą, a nasze nie muszą... Inni mogą się rozwijać a Polska tylko zwijać!!! Kiedy to się skończy...
Judyta Eb (2025.09.23)
Jeżeli ktoś woli polskie to może wyrównać różnicę 35 mln. Po to organizuje się przetargi żeby wybrać korzystniejszą ofertę bez sentymentów
Groszowe sprawy (2025.09.23)

info

11  
  2
O to to to. Zęby Tureckie za pół darmo jak widzę ala Ibisz i ten szczękościsk to aż mnie skręca, włosy przeszczepione w Turcji u Koterskiego Miśka też są cudne. Wszystko jest tam tańsze jak widać i lepsze skoro celebryci wolą tam jeździć niż w Polsce to robić.
(2025.09.23)
@Judyta Eb - Ty to się najpierw naucz pisać po polsku, a nie wypowiadasz się na tematy których zupełnie nie rozumiesz. Może jak kiedyś zarobisz kupisz sobie polski samochód.
(2025.09.23)
Nie rozumiem niektórych rozumowania. Jak miasto kupiło ozdobna świąteczną babkę za naście tys to krzyk że szkoda pieniędzy jak różnica w przetargu 35 mln zł to dla nie których nie znaczna różnica. Zrzutkę zróbcie na tą różnicę i będą polskie nawet motorniczy będzie miał biało czerwony krawat.
Co za ludzie (2025.09.23)

info

9  
  1
Brzydkie. Nie podobają mi się. Wolałbym nowe "Ogórki"
(2025.09.23)

info

3  
  6
Stare złomy do huty a wszystkie nowe tramwaje w Elblągu. Dosyc zbieraniny.
(2025.09.23)

info

6  
  0
@Wyrocznia. - rozkopane miasto prezydencie szok, ,, ,, a ty cieszysz się z nowych tramwajów.....
syn i wnuk=kulawy (2025.09.23)
A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze
(2025.09.23)
A dywany tureckie też będą w środku?
(2025.09.23)

info

4  
  6