Wybrany wątek opinii

I PO co tyle tego wszystkiego... ?... jak te jeszcze jeżdżą. Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... Na dwa lata spokój z tramwajami - a PO dwóch latach wymyśli się taką wiadomość że no niestety firma z Turcji wycofała się z umowy i trzeba szukać drugą firmę. I dalej będziecie jeździć złomem bo taki wasz los.... oczywiście z nadzieją że będą nowe
Wyrocznia. (2025.09.23)
@Wyrocznia. - "Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... " - Jak by PISIO rządziło to byśmy nie widzieli, a tak zobaczymy
(2025.09.23)
@Wyrocznia. - rozkopane miasto prezydencie szok, ,, ,, a ty cieszysz się z nowych tramwajów.....
syn i wnuk=kulawy (2025.09.23)
Powrót do komentarzy