UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie rozumiem niektórych rozumowania. Jak miasto kupiło ozdobna świąteczną babkę za naście tys to krzyk że szkoda pieniędzy jak różnica w przetargu 35 mln zł to dla nie których nie znaczna różnica. Zrzutkę zróbcie na tą różnicę i będą polskie nawet motorniczy będzie miał biało czerwony krawat.
Co za ludzie