Wybrany wątek opinii

Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie nasze Polskie? Wiadomo że droższe, ale części tańsze i nie trzeba by ściągać z Turcji... Ale nasi rządzący tylko obcym lubią kasę nabijać, bo nasze Polskie jest nie potrzebne. Ważne że Niemcy Francja Ukraina a teraz Turcja się bogacą, a nasze nie muszą... Inni mogą się rozwijać a Polska tylko zwijać!!! Kiedy to się skończy...
Judyta Eb (2025.09.23)
@Judyta Eb - Ty to się najpierw naucz pisać po polsku, a nie wypowiadasz się na tematy których zupełnie nie rozumiesz. Może jak kiedyś zarobisz kupisz sobie polski samochód.
(2025.09.23)
@Judyta Eb - Wydanie 100 mln zł nie jest decyzją jednego człowieka, jaką ty podejmujesz przy wyborze kajzerki czy grahamki za 0,50 gr. To przetarg, kryteria wyboru, ustawa o zamówieniach publicznych i kontrola instytucji nadzorujących wydawanie środków publicznych. Pesa dała gorsze warunki i przegrała, tyle i aż tyle.
Ploterek (2025.09.24)
Powrót do komentarzy