A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jest w umowie zapis. Wczasy w Turci dla Elblążan 50% taniej :)
@3 światowa - Bierz łopatę i kop🤣🤣🤣
@Szarańcza + - Bo PENSA ma zapisane w budżecie 13stki, 14stki dlatego przewaliła przetarg a Turcja produkuje w szałasie i płaci w kozach i owcach swoich pracownikom. Po prostu pewnie mają full zamówień na export i taki przetarg rzucają na przypadł. Wejdzie za 130mln albo i nie wejdzie.
@3 światowa - Jak to leciało nie wywołujmy paniki. A w TV seria poradników jak przetrwać. Zapasy wody, zapasy żywności, plecaki, paszporty pod ręką. No ludzie i kto tu sieje dezinformację.
Za PiS nakazaliby podpisanie umowy za 130mln pewnie co. W ramach nabicia kasy kolesiom. Prowizji dla swoich. Skoro można było kupować najdrożej jak generatory, respiratory rozbili by ten kraj w pył w trzeciej kadencji. Tylko potem ekstradycję musimy z wysp brytyjskich wykonać bo honoru nie ma żaden stanąć dobrowolnie przed wymiarem sprawiedliwości.
"Wystarczy żyć w zgodzie z sąsiadami" - w zgodzie to znaczy tylko - klęczeć przed nimi, no nie.
@Wyrocznia. - "Będziecie tak widzieć te tramwaje jak ten POrt... " - Jak by PISIO rządziło to byśmy nie widzieli, a tak zobaczymy
Zlikwidować ZBK
Czyli proces depolonizacji przemysłu trwa w najlepsze. Zamiast tramwajów z Polski to POwcy kupili od Turków? W Gdyni zbudowano nowy terminal z naszych pieniądzy ale polski rząd oddał go w łapy Szwedów. Zamiast PKP cargo to jakaś ukraińska spółka. Zamiast ICC to jakieś koleje ze Szwecji. Zamiast polskiego systemu zwalczania dronow to jakiś izraelski i tak można wymieniać bez końca przykłady depolonizacji Polskiego przemysłu.
@Kiotyt - Wreszcie wieś Łolsztyn doczekała się tramwaju a już się mądrzą