Wybrany wątek opinii

A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze
(2025.09.23)
Teraz klaka klaska, a za dwa lata klaskała będzie kloaka.
(2025.09.23)
Powrót do komentarzy