Wybrany wątek opinii
A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze
Do moderacji
Odpowiedz
1
10
Teraz klaka klaska, a za dwa lata klaskała będzie kloaka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2