UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie nasze Polskie? Wiadomo że droższe, ale części tańsze i nie trzeba by ściągać z Turcji... Ale nasi rządzący tylko obcym lubią kasę nabijać, bo nasze Polskie jest nie potrzebne. Ważne że Niemcy Francja Ukraina a teraz Turcja się bogacą, a nasze nie muszą... Inni mogą się rozwijać a Polska tylko zwijać!!! Kiedy to się skończy...

Judyta Eb

Anuluj