UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem niektórych rozumowania. Jak miasto kupiło ozdobna świąteczną babkę za naście tys to krzyk że szkoda pieniędzy jak różnica w przetargu 35 mln zł to dla nie których nie znaczna różnica. Zrzutkę zróbcie na tą różnicę i będą polskie nawet motorniczy będzie miał biało czerwony krawat.

Co za ludzie