UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze


Anuluj