UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze
A dlaczego nie w tym roku, za rok tylko az za 2 lata? W takim razie będę klaskać za 2 lata PO -:)))wyborach, teraz niech kłaka klaszcze