UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko fajnie, tylko dlaczego nie nasze Polskie? Wiadomo że droższe, ale części tańsze i nie trzeba by ściągać z Turcji... Ale nasi rządzący tylko obcym lubią kasę nabijać, bo nasze Polskie jest nie potrzebne. Ważne że Niemcy Francja Ukraina a teraz Turcja się bogacą, a nasze nie muszą... Inni mogą się rozwijać a Polska tylko zwijać!!! Kiedy to się skończy...
Judyta Eb