97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chodzi o to że ktoś zamówił ogromną ilość kubków od firmy ściągającej gadżety z chin, która nadaje grafikę na nich. I zmusił regulacja wewnętrzna firmy że tylko z nich można pić na zakładzie. Ewentualnie z butelek zakręcanych. Żadnych puszek i kubków własnych. Owe kubki termiczne nie mają potwierdzenia czy są bezpieczne dla zdrowia, czy mają czy nie mają BPA itp. Ale w biurach już to nie obowiązuje to tam nie ma zagrożenia. Ktoś dobrze na tym zarobił.
(2025.08.28)
Co za brednie
(2025.08.28)
Jako pracownik zapraszam tutaj do roboty. Zdziwicie się wszyscy hejtarzy ile naprawdę się zarabia za wykonywanie pracy. I sami odpowiedzią sobie na pytanie czy to dużo czy to mało. Dodam tylko że GE To nie jest firma pokroju starego ABB i Alstom gdzie zarobki faktycznie wybijały się na tle rynku Elbląskiego. Teraz dużo firm prywatnych płaci więcej na taką samą robotę jak tutaj. A jak Amerykanie będą chcieli zamknąć zakład to i tak to zrobią nie patrząc czy był strajk czy nie. Make America Great Again !
Donald z Ameryki (2025.08.28)
Kolega zorientowany to pewnie wie o ile wiecej niż 7.5% walcza związki ?
kaczka (2025.08.28)

info

2  
  0
@Donald z Ameryki - GE was zamknie kiedy koszty wzrosna ponad zyski.
(2025.08.28)
To będzie znacznie szybciej. Kiedy zysk spadnie poniżej minimum z powodu rosnących kosztów. A te dla Amerykanów rosną w Polsce piorunowo. Od 15 lat dolar kosztuje poniżej 4 zł a wszystko w złotówkach podrożało z 2,5 raza. To oznacza, że trzeba wydać 2,5 raza więcej dolarów, by kupić to samo co 15 lat temu. Amerykańcy tego długo nie będą tolerować
(2025.08.28)
Wstyd, żeby prosić się o 50 zł w takiej firmie. Dla góry to nic nie znaczy 50 zł. Dla nas pracujących dużo znaczy.
(2025.08.28)

info

2  
  2
@elb54 - Czy to GE wypłaca emerytury?
(2025.08.28)
Sprzedaliście polski przemysł za..... to teraz pracujcie w stonkach
(2025.08.28)

info

1  
  0
Skończy się tak jak z odlewnią albo z rurami na Malborskiej po akcji protestacyjnej. Po prostu zamkną i koniec.
(2025.08.28)