UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To będzie znacznie szybciej. Kiedy zysk spadnie poniżej minimum z powodu rosnących kosztów. A te dla Amerykanów rosną w Polsce piorunowo. Od 15 lat dolar kosztuje poniżej 4 zł a wszystko w złotówkach podrożało z 2,5 raza. To oznacza, że trzeba wydać 2,5 raza więcej dolarów, by kupić to samo co 15 lat temu. Amerykańcy tego długo nie będą tolerować