UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako pracownik zapraszam tutaj do roboty. Zdziwicie się wszyscy hejtarzy ile naprawdę się zarabia za wykonywanie pracy. I sami odpowiedzią sobie na pytanie czy to dużo czy to mało. Dodam tylko że GE To nie jest firma pokroju starego ABB i Alstom gdzie zarobki faktycznie wybijały się na tle rynku Elbląskiego. Teraz dużo firm prywatnych płaci więcej na taką samą robotę jak tutaj. A jak Amerykanie będą chcieli zamknąć zakład to i tak to zrobią nie patrząc czy był strajk czy nie. Make America Great Again !

Donald z Ameryki

Anuluj