Wybrany wątek opinii
Dostali min.7,5% podwyżki (jeśli ktoś zarabiał poniżej 7'500 brutto to nawet więcej) i ciągle im mało!! Wstydu nie mają! Nauczyciele, emeryci i wielu innych mogło w tym roku tylko o takich podwyżkach pomarzyć.
Już nie jedną firmę w tym kraju tak związkowcy wykończyli. Produkcja poszła za granicę a ludzie siedzą na bezrobociu, bo związkowcy byli pazerni na kasę.
Do moderacji
Odpowiedz
9
9
Co za brednie
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Jako pracownik zapraszam tutaj do roboty. Zdziwicie się wszyscy hejtarzy ile naprawdę się zarabia za wykonywanie pracy. I sami odpowiedzią sobie na pytanie czy to dużo czy to mało.
Dodam tylko że GE To nie jest firma pokroju starego ABB i Alstom gdzie zarobki faktycznie wybijały się na tle rynku Elbląskiego.
Teraz dużo firm prywatnych płaci więcej na taką samą robotę jak tutaj.
A jak Amerykanie będą chcieli zamknąć zakład to i tak to zrobią nie patrząc czy był strajk czy nie.
Make America Great Again !
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Donald z Ameryki - GE was zamknie kiedy koszty wzrosna ponad zyski.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
To będzie znacznie szybciej. Kiedy zysk spadnie poniżej minimum z powodu rosnących kosztów. A te dla Amerykanów rosną w Polsce piorunowo. Od 15 lat dolar kosztuje poniżej 4 zł a wszystko w złotówkach podrożało z 2,5 raza. To oznacza, że trzeba wydać 2,5 raza więcej dolarów, by kupić to samo co 15 lat temu. Amerykańcy tego długo nie będą tolerować
Do moderacji
Odpowiedz
4
1