Wybrany wątek opinii

Dostali min.7,5% podwyżki (jeśli ktoś zarabiał poniżej 7'500 brutto to nawet więcej) i ciągle im mało!! Wstydu nie mają! Nauczyciele, emeryci i wielu innych mogło w tym roku tylko o takich podwyżkach pomarzyć. Już nie jedną firmę w tym kraju tak związkowcy wykończyli. Produkcja poszła za granicę a ludzie siedzą na bezrobociu, bo związkowcy byli pazerni na kasę.
(2025.08.27)
Co za brednie
(2025.08.28)
Jako pracownik zapraszam tutaj do roboty. Zdziwicie się wszyscy hejtarzy ile naprawdę się zarabia za wykonywanie pracy. I sami odpowiedzią sobie na pytanie czy to dużo czy to mało. Dodam tylko że GE To nie jest firma pokroju starego ABB i Alstom gdzie zarobki faktycznie wybijały się na tle rynku Elbląskiego. Teraz dużo firm prywatnych płaci więcej na taką samą robotę jak tutaj. A jak Amerykanie będą chcieli zamknąć zakład to i tak to zrobią nie patrząc czy był strajk czy nie. Make America Great Again !
Donald z Ameryki (2025.08.28)
@Donald z Ameryki - GE was zamknie kiedy koszty wzrosna ponad zyski.
(2025.08.28)
To będzie znacznie szybciej. Kiedy zysk spadnie poniżej minimum z powodu rosnących kosztów. A te dla Amerykanów rosną w Polsce piorunowo. Od 15 lat dolar kosztuje poniżej 4 zł a wszystko w złotówkach podrożało z 2,5 raza. To oznacza, że trzeba wydać 2,5 raza więcej dolarów, by kupić to samo co 15 lat temu. Amerykańcy tego długo nie będą tolerować
(2025.08.28)
Powrót do komentarzy