UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jako pracownik zapraszam tutaj do roboty. Zdziwicie się wszyscy hejtarzy ile naprawdę się zarabia za wykonywanie pracy. I sami odpowiedzią sobie na pytanie czy to dużo czy to mało. Dodam tylko że GE To nie jest firma pokroju starego ABB i Alstom gdzie zarobki faktycznie wybijały się na tle rynku Elbląskiego. Teraz dużo firm prywatnych płaci więcej na taką samą robotę jak tutaj. A jak Amerykanie będą chcieli zamknąć zakład to i tak to zrobią nie patrząc czy był strajk czy nie. Make America Great Again !
Donald z Ameryki