UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To będzie znacznie szybciej. Kiedy zysk spadnie poniżej minimum z powodu rosnących kosztów. A te dla Amerykanów rosną w Polsce piorunowo. Od 15 lat dolar kosztuje poniżej 4 zł a wszystko w złotówkach podrożało z 2,5 raza. To oznacza, że trzeba wydać 2,5 raza więcej dolarów, by kupić to samo co 15 lat temu. Amerykańcy tego długo nie będą tolerować


Anuluj