Wybrany wątek opinii
Skończy się tak jak z odlewnią albo z rurami na Malborskiej po akcji protestacyjnej. Po prostu zamkną i koniec.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2