Wybrany wątek opinii

Skończy się tak jak z odlewnią albo z rurami na Malborskiej po akcji protestacyjnej. Po prostu zamkną i koniec.
(2025.08.28)
Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?
KapitanSzyderca (2025.08.28)
Powrót do komentarzy