97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ale dziadowska podwyżka. W spoldzielni mieszkaniowej dostaliśmy większą. Chłopaki bilcie sie
(2025.08.27)
@Rudy_102 - Skąd wiesz, że nie reagował? Masz jakieś dowody na to? Poza tym, decyzja o wygaszeniu odlewni zapadła duuuużo wyżej, niż można ponegocjować podwyżkę płac. Nie siej fermentu jak nie masz pojęcia.
KapitanSzyderca (2025.08.27)
Wy myślicie, że mi się opłaca przychodzić do tej roboty za 2000zł w sobotę? Walczcie o te podwyżki.
Inżynier z afryki (2025.08.27)

info

3  
  1
ostrożnie - bo Pomarańczowy jak sie wkur.... to każe zamknąć te fabryke albo przenieść produkcj e do JUESA a w ostateczności każe sprzedać rosjanom albo nawet podarować - wszak Putler jest najwspanialszym przyjacielem i mu się podarek należy
żebym nie przewidział (2025.08.27)

info

2  
  4
@Puszkowa cola - O co chodzi z kubkami?
(2025.08.27)
Niech się biją.. właściciel się wkurzy i zamknie oddział to dopiero się zdziwią :))
(2025.08.27)
@Puszkowa cola - Zaciekawiłeś, o co chodzi z tymi kubkami?
(2025.08.27)
Ale głupoty piszesz …
Takituteraz (2025.08.27)
Tak, kubki to jest HIT!!!
(2025.08.27)

info

5  
  0
@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....
(2025.08.27)