A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale dziadowska podwyżka. W spoldzielni mieszkaniowej dostaliśmy większą. Chłopaki bilcie sie
@Rudy_102 - Skąd wiesz, że nie reagował? Masz jakieś dowody na to? Poza tym, decyzja o wygaszeniu odlewni zapadła duuuużo wyżej, niż można ponegocjować podwyżkę płac. Nie siej fermentu jak nie masz pojęcia.
Wy myślicie, że mi się opłaca przychodzić do tej roboty za 2000zł w sobotę? Walczcie o te podwyżki.
ostrożnie - bo Pomarańczowy jak sie wkur.... to każe zamknąć te fabryke albo przenieść produkcj e do JUESA a w ostateczności każe sprzedać rosjanom albo nawet podarować - wszak Putler jest najwspanialszym przyjacielem i mu się podarek należy
@Puszkowa cola - O co chodzi z kubkami?
Niech się biją.. właściciel się wkurzy i zamknie oddział to dopiero się zdziwią :))
@Puszkowa cola - Zaciekawiłeś, o co chodzi z tymi kubkami?
Ale głupoty piszesz …
Tak, kubki to jest HIT!!!
@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....