UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chodzi o to że ktoś zamówił ogromną ilość kubków od firmy ściągającej gadżety z chin, która nadaje grafikę na nich. I zmusił regulacja wewnętrzna firmy że tylko z nich można pić na zakładzie. Ewentualnie z butelek zakręcanych. Żadnych puszek i kubków własnych. Owe kubki termiczne nie mają potwierdzenia czy są bezpieczne dla zdrowia, czy mają czy nie mają BPA itp. Ale w biurach już to nie obowiązuje to tam nie ma zagrożenia. Ktoś dobrze na tym zarobił.