UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wstyd, żeby prosić się o 50 zł w takiej firmie. Dla góry to nic nie znaczy 50 zł. Dla nas pracujących dużo znaczy.
Wstyd, żeby prosić się o 50 zł w takiej firmie. Dla góry to nic nie znaczy 50 zł. Dla nas pracujących dużo znaczy.