97
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cieszcie się ze macie robotę i przyzwoicie zarabiacie bo za chwile jej nie będzie.
(2025.08.28)

info

6  
  3
Jak sobie zorganizujesz firmę i będziesz finansował jej działalność biorąc na siebie całe ryzyko to będziesz miał głos a teraz do roboty.
(2025.08.28)
Gdyby nie pracownicy biurowi którzy jak poprzednik napisał - dają oferty, zamawiają, opracowują technologię, to na maszynie byś mógł obrabiać swoje gile co najwyżej. Zastanów się co piszesz. Każdy jest w tej firmie potrzebny. I fizyczny i biurowy. I podwyżki są dla wszystkich jednakowe, jednakowy procent i min 550 zł.
(2025.08.28)
Była jakaś akcja protestacyjna z powodu której zamknęli odlewnię? Z Elbląga jesteś? Czy piszesz te komentarze z bardzo daleka na zlecenie za pieniądze?
KapitanSzyderca (2025.08.28)
A dlaczego pod art "Z darami dla mieszkańców Ukrainy" nie ma możliwości komentowania? A dlaczego tu nie ma okien? A dlaczego tu nie ma klamek?
(2025.08.28)

info

0  
  0
@zarobas - Hahahaha dostaniesz 7000maks brutto i tyle w temacie jak tyle wgl dostaniesz
Karwasz twarz (2025.08.28)
Zdalny kopiuj wklej napisałeś lub narysowałeś coś sam czy korzystasz z technologii i rysunków Zamechowskich?
gen.Świerczewski (2025.08.29)
co lepsze dżuma czy cholera?
(2025.08.29)
@gen.Świerczewski - Macie tam straszny ból d... na fabryce, że niektórzy mogą pracować zdalnie. Taka typowa, polska zawiść, bo o co innego może chodzić?
KapitanSzyderca (2025.08.29)
@KapitanSzyderca - O pieniądze chodzi a o co innego? Dla mnie mogą strajkować a najlepiej jak GE splajtuje i zwinie się z miasta, wtedy może przestaną się dopominać o więcej i więcej i tak bez końca.
(2025.08.29)