UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

GE w Elblągu jest teraz silne ze względu na dużo zamówień w fabryce, na produkcji Dlaczego na tych podwyżkach korzysta administracja i pracownicy biurowi, którzy nie maja udziału w tych zamówieniach. To oni dostają najwyższe podwyżki bo mają wysokie pensje i po podwyżce jeszcze większe, a tokarz i frezer którzy stoją przy maszynie za 100 lat takich pensji nie dostaną


Anuluj