UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
GE w Elblągu jest teraz silne ze względu na dużo zamówień w fabryce, na produkcji Dlaczego na tych podwyżkach korzysta administracja i pracownicy biurowi, którzy nie maja udziału w tych zamówieniach. To oni dostają najwyższe podwyżki bo mają wysokie pensje i po podwyżce jeszcze większe, a tokarz i frezer którzy stoją przy maszynie za 100 lat takich pensji nie dostaną