UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników. Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
inżynier i technik
Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników. Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających
inżynier i technik