UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypisujcie się ze związku Inżynierów i Techników jak nie walczą o wynageodzenia dla najmniej zarabiających pracowników. Procenty są kożystne dla tych najwięcej zarabiających

inżynier i technik

Anuluj