UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Amerykańce mają urwanie głowy z tym elbląskim GE. Wydają kasę na podwyżki, ale ona trafia do biurowych i zdalnych. Ci co na fabryce mają niskie pensje, więc ich podwyżki tez są niskie i ciągle są niezadowoleni. Ale najważniejsze, że prezes ma 7,5%