UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież to dzięki pis w Polsce pensje są podnoszone 2 razy w roku. Jeszcze wam mało ?? Nam tu nie potrzeba niemieckich czy amerykańskich wiatraków.

Pasmo sukcesów pis

Anuluj