UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież to dzięki pis w Polsce pensje są podnoszone 2 razy w roku. Jeszcze wam mało ?? Nam tu nie potrzeba niemieckich czy amerykańskich wiatraków.
Pasmo sukcesów pis
Przecież to dzięki pis w Polsce pensje są podnoszone 2 razy w roku. Jeszcze wam mało ?? Nam tu nie potrzeba niemieckich czy amerykańskich wiatraków.
Pasmo sukcesów pis