A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nic z tego portu dopóki jest samorządowy.
Zmieni się rząd, prezydent miasta i znowu Elbląg będzie się rozwijał w błyskawicznym tempie, stanie się pierwszym portem w Polsce, a robotę zrobią jachty i żaglówki i "będziecie spijać śmietankę".
Tak Tak te jachty z KPO.
A kapitanat POrtu będzie w Karczowiskach pelikany.
Kto doradza Prezydentowi???Czy ludzie z epoki minionej ciagle tkwiacy na stołkach? Ich czas juz dawno minął wraz z ich mentalnością, ich doradztwo ani nie jest dobre dla pracowników ani dla miasta, poprzednik tez przez nich popłynął w niebyt
Elbląg to wspaniałe miejsce do robienia interesów firmy wygrywają przatargi ktore nie mają ludzi przykład budowa budynku na terenie szpitala Wojewódzkiego podnajmują podwykonawców przetargi ktore sa a ich niema.
@hd - Kuriozalnym jest rozpisywanie konkursu bez konsultacji. Wizjonerzy usiedli do tabletów i kreślą 2D / 3D. Od konkursu do wybrania koncepcji zagospodarowania poprzez wykonanie projektu jeszcze daleka droga. Problemem może oczywiście być model biznesowy. Wpisywać się swoim prywatnym kapitałem w gotowe plany miasta. Gdzie jakieś prognozy dla portu? Jak tam tylko szlam i płycizna w tle.
@Łowca skór - Jak na reklamie Lotto widzisz milion w środę milion w sobotę to już witasz się z tą kasą? Obietnice mają to do siebie, że dopóki na papier nie dasz tego nie masz nic. Populizm i szukanie konfliktów tym zajmował się rząd machając szabelką o 800m toru wodnego do portu. Dla kogo zatem jest ten przekop? Dla jachtów z KPO? Nikt już nie pyta o te miliardy, nikt już nie stoi z mikrofonami na punkcie Nowy Świat. Nikt nie ogłasza sukcesu przekopu. Mundurowi mają lekką pracę na placówce tam, Urząd Morski wrzód na d... a miasto Elbląg port patykiem na płytkiej wodzie pisany.
11 tka z Zawady na cmentarz jedzie tyle co do Gdańska by jechał albo i dłużej. Na pieszo by doszedł szybciej