UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@hd - Kuriozalnym jest rozpisywanie konkursu bez konsultacji. Wizjonerzy usiedli do tabletów i kreślą 2D / 3D. Od konkursu do wybrania koncepcji zagospodarowania poprzez wykonanie projektu jeszcze daleka droga. Problemem może oczywiście być model biznesowy. Wpisywać się swoim prywatnym kapitałem w gotowe plany miasta. Gdzie jakieś prognozy dla portu? Jak tam tylko szlam i płycizna w tle.