UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg to wspaniałe miejsce do robienia interesów firmy wygrywają przatargi ktore nie mają ludzi przykład budowa budynku na terenie szpitala Wojewódzkiego podnajmują podwykonawców przetargi ktore sa a ich niema.