UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto doradza Prezydentowi???Czy ludzie z epoki minionej ciagle tkwiacy na stołkach? Ich czas juz dawno minął wraz z ich mentalnością, ich doradztwo ani nie jest dobre dla pracowników ani dla miasta, poprzednik tez przez nich popłynął w niebyt