UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@hd - Kuriozalnym jest rozpisywanie konkursu bez konsultacji. Wizjonerzy usiedli do tabletów i kreślą 2D / 3D. Od konkursu do wybrania koncepcji zagospodarowania poprzez wykonanie projektu jeszcze daleka droga. Problemem może oczywiście być model biznesowy. Wpisywać się swoim prywatnym kapitałem w gotowe plany miasta. Gdzie jakieś prognozy dla portu? Jak tam tylko szlam i płycizna w tle.