A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rzad z tej samej parti i nie ma na kogo zwalic, ze pieniedzy brak a tak mataczy konkursami... Rzad niebawem sie zmieni, bedzie na kogo zwalac, ze blokuja i tak sie kreci smród koko elblaga....
@abc1 - Konkrety jakieś, poza nowym operatorem w porcie, poproszę w takim razie.
Ale kasa leci na filmik, fotki, szmery, bajery i bo czymś nadrabiac trzeba tyle ze to juz przestaje bawić
Studenci za darmo zrobią na ćwiczeniach
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś stanął w konkursie. Krytykować
każdy potrafi. Jak masz pomysła i wiesz jak to zrobić to startuj za ten uśpiony naród
projekt można robić, ale bez przejęcia portu przez państwo, nigdy nie będzie pieniędzy miejskich na potrzebne inwestycje
Na reorganizację komunikacji miejskiej też były konkursy i co?... jak to się skończyło każdy widzi. Jak komunikacji nie było tak i nie ma. To samo będzie z tym POrtem.
@hd - Czy to napewno są sprawy na twoją głowę?
Już się obudził... Boksera i kibola wybrał...
Każdy widzi, jest dobrze. Jak ci nie odpowiada, POdróżuj po Elblągu innymi środkami komunikacji np. własnym autem, taryfą, rowerem albo piechotą i przestań biadolić.