UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg to wspaniałe miejsce do robienia interesów firmy wygrywają przatargi ktore nie mają ludzi przykład budowa budynku na terenie szpitala Wojewódzkiego podnajmują podwykonawców przetargi ktore sa a ich niema.