UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg to wspaniałe miejsce do robienia interesów firmy wygrywają przatargi ktore nie mają ludzi przykład budowa budynku na terenie szpitala Wojewódzkiego podnajmują podwykonawców przetargi ktore sa a ich niema.


Anuluj