UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zmieni się rząd, prezydent miasta i znowu Elbląg będzie się rozwijał w błyskawicznym tempie, stanie się pierwszym portem w Polsce, a robotę zrobią jachty i żaglówki i "będziecie spijać śmietankę".


Anuluj