Wybrany wątek opinii

Czy potrzebny jest lepszy kabaret, jak ten najdroższy w powojennej historii w naszym regionie, - wydano setki milionów, zaplanowano 880 mln, ,na budowę portu w Elblągu które uległy potrojeniu I dzisiaj oscylują w granicach 2- 2,5 mld. - zrobiono historyczny przekop, falochrony wejściowe, ,wyspę jako eco ' rekompensatę dla Natura ' 2000,która w protestach blokowała też budowę, uregulowano rzekę, ale tylko do punktu P1- od tego punktu UM w Elblągu przejął budowę portu a właściwie jego zaniechanie. Nie wykonano żadnych planow, nie przyjęto żadnych propozycji rządowych (100 mln) na wykonanie niezbędnych inwestycji - pogłębienia toru, wykonanie obrotnicy, modernizację nabrzeży- UM przeprowadził również referendum o tym czy port ma być miejski czy rządowy - jest a raczej był to zabieg, by chronić decydentów wstrzymujących jego budowę - przy wydaniu tak ogromnych funduszy I wstrzymanie ukończenia tego zadania nie chciałbym być w skorze tych, którzy tego dokonali, bo rzadko kabaret ma swój finał w więzieniu.
Łowca skór (2025.08.12)
@Łowca skór - Jeden już dał dyla na emeryturę I nie wiem czy go złowisz? - drugi - kontynuator pomału obrasta w piórka I uznaje, że no jeśli wydano tyle kasy to może by pokazać, że przecież "już", - tu specjalny nacisk na słowo już - zaczyna się coś dziać I ogłaszamy konkurs- to nic, że o dziesięć lat za późno - amfiteatr tež powstawał ponad 10 lat, - i uznany jest jako bubel, basen - 80 lat, - i już uzyskał miano sadzawki, to zobaczcie ile jeszcze jest czasu przed nami, by ten port powstał - czy będzie taki sam jak te wymienione inwestycje. ?... sznse są ogromne.
???.! (2025.08.12)
@Łowca skór - Jak na reklamie Lotto widzisz milion w środę milion w sobotę to już witasz się z tą kasą? Obietnice mają to do siebie, że dopóki na papier nie dasz tego nie masz nic. Populizm i szukanie konfliktów tym zajmował się rząd machając szabelką o 800m toru wodnego do portu. Dla kogo zatem jest ten przekop? Dla jachtów z KPO? Nikt już nie pyta o te miliardy, nikt już nie stoi z mikrofonami na punkcie Nowy Świat. Nikt nie ogłasza sukcesu przekopu. Mundurowi mają lekką pracę na placówce tam, Urząd Morski wrzód na d... a miasto Elbląg port patykiem na płytkiej wodzie pisany.
(2025.08.13)
Powrót do komentarzy