UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Łowca skór - Jak na reklamie Lotto widzisz milion w środę milion w sobotę to już witasz się z tą kasą? Obietnice mają to do siebie, że dopóki na papier nie dasz tego nie masz nic. Populizm i szukanie konfliktów tym zajmował się rząd machając szabelką o 800m toru wodnego do portu. Dla kogo zatem jest ten przekop? Dla jachtów z KPO? Nikt już nie pyta o te miliardy, nikt już nie stoi z mikrofonami na punkcie Nowy Świat. Nikt nie ogłasza sukcesu przekopu. Mundurowi mają lekką pracę na placówce tam, Urząd Morski wrzód na d... a miasto Elbląg port patykiem na płytkiej wodzie pisany.