UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto doradza Prezydentowi???Czy ludzie z epoki minionej ciagle tkwiacy na stołkach? Ich czas juz dawno minął wraz z ich mentalnością, ich doradztwo ani nie jest dobre dla pracowników ani dla miasta, poprzednik tez przez nich popłynął w niebyt