UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto doradza Prezydentowi???Czy ludzie z epoki minionej ciagle tkwiacy na stołkach? Ich czas juz dawno minął wraz z ich mentalnością, ich doradztwo ani nie jest dobre dla pracowników ani dla miasta, poprzednik tez przez nich popłynął w niebyt


Anuluj