UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Natomiast elektorat pis dzielnie walczy ze skutkami podtopień i nie ma czasu na pisanie komentarzy. Zapewne gdyby rządziła w mieście ich ekipa nic takiego by się nie wydarzyło. Jacy wszyscy są naiwni wierząc politykom. Wielu z nich jest przy korycie 20-30 lat. Tylko partie zmieniają i ciągle coś obiecują, aby na nich głosować a potem jest jak jest. Im żyje się dobrze. Potem kolejne wybory, obietnice i znów są wybrani. W opcji rządzącej lub opozycji. Kasa podobna.