UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Natomiast elektorat pis dzielnie walczy ze skutkami podtopień i nie ma czasu na pisanie komentarzy. Zapewne gdyby rządziła w mieście ich ekipa nic takiego by się nie wydarzyło. Jacy wszyscy są naiwni wierząc politykom. Wielu z nich jest przy korycie 20-30 lat. Tylko partie zmieniają i ciągle coś obiecują, aby na nich głosować a potem jest jak jest. Im żyje się dobrze. Potem kolejne wybory, obietnice i znów są wybrani. W opcji rządzącej lub opozycji. Kasa podobna.


Anuluj