UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.


Anuluj