UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.
@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.